Program Škola podporující zdraví

12. 4. 2017
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Naše škola získala  potvrzení o aktivní a kreativní účasti v celorepublikové soutěži pořádané Programem Škola podporující zdraví ,,Ovoce a zelenina 5 x denně  aneb opravdu jíte dostatečné množství ovoce a zeleniny "

Koordinátorem a garantem programu ŠPZ v České republice je Státní zdravotní ústav (SZÚ) se sídlem v Praze.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací