Příprava zdravé pomazánky

2. 3. 2018
Mateřská škola Duběnka

Ve třídě Modřínků si moc vážíme práce paních kuchařek. Jsme rádi, že nám každý den připravují zdravé chutné svačinky. Abychom si vyzkoušeli, že připravit takovou pomazánku, není jen tak, sami jsme se do výroby avokádové pomazánky pustili. Řekli jsme si, jaké ingredience budeme potřebovat a společnými silami je dali všechny dohromady a důkladně zamíchali. Potom si každý z nás sám (nebo s pomocí paní učitelky) pomazánku namazal na chleba. 

Příprava zdravé pomazánky 1Příprava zdravé pomazánky 1Příprava zdravé pomazánky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací