Příprava na velikonoce

29. 3. 2018
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Děti z naší mateřské školy spolu s paní učitelkami si vyprávěli o velikonocích a tradicích s nimi spojené.  Poté si vyzkoušely péct velikonoční cukroví.

Příprava na velikonoce 1Příprava na velikonoce 1Příprava na velikonoce 1Příprava na velikonoce 1Příprava na velikonoce 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací