Příprava na vánoce

19. 11. 2019
ZŠ a MŠ České Libchavy

Blíží se nám Svatokateřinská slavnost a jarmark, kde budeme nabízet mimo jiné i jedlé dárky. Proto všichi finišujeme a děti jěšte nakonec zvládly napéct vánoční perníčky. Vykrajování je moc bavilo a tak se podařilo napéct několik plechů této tradiční vánoční dobroty. Zároveň si malí kuchtíci vyřezali a upekli korpusy na perníkový betlém. S finálním výrobkem se určitě pochlubíme.

Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1Příprava na vánoce 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací