Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí

8. 9. 2018
Základní škola a mateřská škola, Žďár nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

V říjnu se na naší školní zahradě uskuteční první farmářské trhy. Do příprav se zapojily i ti nejmenší, děti MŠ. Společnou náplní prací bylo naplnění připravených lahviček lístky bazalk, stroužkem česneku či feferonkou. Malé dětské prstíky byly velmi šikovné, všechny děti pracovaly s nadšením. Po naplnění si každý přidržel lahvičku, do které pan kuchař pomocí trychtýřku nalil olej. Svoji činnost děti zakončily uzavřením víčky a společnou fotografií.

Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí 1Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí 1Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí 1Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí 1Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí 1Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí 1Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí 1Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí 1Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí 1Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí 1Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí 1Příprava na školní farmářský trh v MŠ Žďár nad Orlicí 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací