Přijďte k nám na večeři - Halloween

2. 11. 2018
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Halloweenská tvořivá dílna 

2. listopadu se naše škola proměnila v místo setkání strašidel, duchů, čarodějnic, koster a upírů. Děti si se svými blízkými přišly vyrábět podzimní dekorace z přírodnin i papíru a vydlabávat dýně. Ti odvážnější shlédli po setmění tajemné představení skupiny historického šermu "Rektus". V letošním roce nás navštívil Dracula. Na závěr se většina přítomných vydala na strašidelnou "stezku pro odvážné". Za odvahu byli všichni odměněni malou pozorností a úsměvem za statečnost. Novinkou byl v letošním roce halloweenský raut- Přijďte k nám na večeři, na jehož přípravě se podílely děti ze základní školy se svými pedagogy a naše paní kuchařky. 
Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1Přijďte k nám na večeři - Halloween 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací