Přijďte k nám na večeři

3. 11. 2015
ZŠ a MŠ Prameny, Karviná

24.11.2015 od 17.00 hodin se ve školní jídelně ZŠ a MŠ Prameny v Karviné uskuteční netradiční kulinářský zážitek. Rodiče mají možnost přijít ochutnat českou kuchyni v moderním a zdravém pojetí a také zjistit, jak moderně a zdravě vaříme pro jejich děti. Může přijít a povečeřet klidně i celá rodina. A co se bude vařit?

• předkrm: lívanečky se špenátem a mozzarelou
  • polévka: staroslovanská brokolicová polévka
  • večeře 1: králík na zelenině s luštěninovými pochutinami
  • večeře 2: luštěninová vřeténka po Toskánsku
  • dezert: gratinovaný bulgur s ovocem a ricottou s limetkou
  • nápoje: pitná voda s bylinkami, bylinkový čaj s medem, ovocný čaj

Moc se na akci těšíme. Podzimní akce je určená rodičům dětí z mateřské školy, na jaro plánujeme něco podobného zorganizovat pro rodiče žáků základní školy. Je skvělé, že naše kuchařky budou vařit v zástěrách s logem Skutečně zdravé školy.