Přijďte k nám na večeři

3. 11. 2015
ZŠ a MŠ Prameny, Karviná

24.11.2015 od 17.00 hodin se ve školní jídelně ZŠ a MŠ Prameny v Karviné uskuteční netradiční kulinářský zážitek. Rodiče mají možnost přijít ochutnat českou kuchyni v moderním a zdravém pojetí a také zjistit, jak moderně a zdravě vaříme pro jejich děti. Může přijít a povečeřet klidně i celá rodina. A co se bude vařit?

  • předkrm: lívanečky se špenátem a mozzarelou
  • polévka: staroslovanská brokolicová polévka
  • večeře 1: králík na zelenině s luštěninovými pochutinami
  • večeře 2: luštěninová vřeténka po Toskánsku
  • dezert: gratinovaný bulgur s ovocem a ricottou s limetkou
  • nápoje: pitná voda s bylinkami, bylinkový čaj s medem, ovocný čaj

Moc se na akci těšíme. Podzimní akce je určená rodičům dětí z mateřské školy, na jaro plánujeme něco podobného zorganizovat pro rodiče žáků základní školy. Je skvělé, že naše kuchařky budou vařit v zástěrách s logem Skutečně zdravé školy.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací