Přednáška pro děti: "Zdravé zoubky"

14. 3. 2018
Mateřská škola Varnsdorf, Pražská 2812, příspěvková organizace

Návštěva studentů – budoucích stomatologů v naší MŠ. Děti se dozvěděly, jak si správně čistit zoubky a jaká strava jim škodí. Prakticky si samy mohly vyzkoušet správnou techniku čistění zubů. 

Přednáška pro děti: "Zdravé zoubky" 1Přednáška pro děti: "Zdravé zoubky" 1Přednáška pro děti: "Zdravé zoubky" 1Přednáška pro děti: "Zdravé zoubky" 1Přednáška pro děti: "Zdravé zoubky" 1Přednáška pro děti: "Zdravé zoubky" 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací