prarodiče do Kosího hnízda

7. 6. 2017
Dětský přírodní klub Kosí hnízdo

A ta pomocná ruka nebyla jen jedna! Byli jsme překvapeni, jak babičky a dědečci pojali sázení společně s dětmi důležitě. Dorazili včas, vybaveni, ale především s úsměvem na rtech. Ten pak rozdávali dál a s malými kosáčky zasázeli hrášek (ten už teď baštíme), saláty (ty už jsme zbaštili buď my anebo slimáci), ředkvičky (ty vypadají na příští týden), a fazole (ty se nám pnou po týpí).

Naší bylinkovou zahrádku jsme ještě doplnili o libeček urostlý. Dopoledne jsme si všichni moc užili a odměnili se domácími celozrnnými sušenkami. Prarodiče byli moc milá návštěva, kterou určitě pozveme i do budoucna.

prarodiče do Kosího hnízda 1prarodiče do Kosího hnízda 1prarodiče do Kosího hnízda 1prarodiče do Kosího hnízda 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací