Praktický seminář zdravého vaření

3. 4. 2018
Rehabilitační stacionář (zdravotnické zařízení - ošetřovatelská, rehabilitační a speciálně pedagogická péče o děti do 16 let se zdravotními problémy)

Ve čtvrtek 22.3.2018 v našem stacionáři proběhl praktický seminář vaření s paní Andreou Hruškovou ze Skutečně zdravé školy. Vybraly jsme si téma, která  nás nejvíce "pálilo", a to nesladká, nemasová jídla. Paní Andrea nám předvedla během odpoledne neskutečný kuchařský koncert a společně jsme připravily spoustu dobrot z jáhel, červené čočky, ovesných vloček, kukuřičné mouky, ovoce, zeleniny. Během chvíle bylo připravené hlavní jídlo, dezert i pomazánka. Naučily jsme se, že z těchto surovin můžeme vytvořit velmi chutné pokrmy během krátkého času. A to je přece skvělá zpráva. Děkujeme.

Romana Sagnerová

Praktický seminář zdravého vaření 1Praktický seminář zdravého vaření 1Praktický seminář zdravého vaření 1Praktický seminář zdravého vaření 1Praktický seminář zdravého vaření 1Praktický seminář zdravého vaření 1Praktický seminář zdravého vaření 1Praktický seminář zdravého vaření 1Praktický seminář zdravého vaření 1Praktický seminář zdravého vaření 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací