Praktický seminář zdravého vaření

3. 4. 2018
Rehabilitační stacionář (zdravotnické zařízení - ošetřovatelská, rehabilitační a speciálně pedagogická péče o děti do 16 let se zdravotními problémy)

Ve čtvrtek 22.3.2018 v našem stacionáři proběhl praktický seminář vaření s paní Andreou Hruškovou ze Skutečně zdravé školy. Vybraly jsme si téma, která  nás nejvíce "pálilo", a to nesladká, nemasová jídla. Paní Andrea nám předvedla během odpoledne neskutečný kuchařský koncert a společně jsme připravily spoustu dobrot z jáhel, červené čočky, ovesných vloček, kukuřičné mouky, ovoce, zeleniny. Během chvíle bylo připravené hlavní jídlo, dezert i pomazánka. Naučily jsme se, že z těchto surovin můžeme vytvořit velmi chutné pokrmy během krátkého času. A to je přece skvělá zpráva. Děkujeme.

Romana Sagnerová