Praktické školení kuchařek o zdravých školních svačinách

17. 3. 2017
Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Na základě schůzek s rodiči dětí, které navštěvují naši školku vyplynulo, že by uvítali pestřejší dopolední a odpolední svačinky a zvýšení konzumace sezónního ovoce a zeleniny, domluvili jsme se tedy s lektorkou Skutečně zdravé školy, že zrealizujeme na toto téma praktické školení pro naše paní kuchařky. Na školení se paní kuchařky naučily připravovat ovocný crumble s ovesnou drobenkou, domácí granolu, ovesný flapjack a několik druhů luštěninových a zeleninových pomazánek. Součástí školení byly i ukázky atraktivního krájení zeleniny, které děti jistě ocení. Máme v plánu spoustu těchto nových svačinek postupně zařadit do jídelníčku.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací