Práce na našem školním pozemku

29. 4. 2019
Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava

Koncem března a začátkem dubna jsme se pustili do práce na školní zahradě. Museli jsme po zimě vyhrabat starou trávu a listí a posbírat papírky. Starší žáci připravili záhonky a mladší zaseli mrkev, petržel, hrášek a zasadili cibuli. Práce nám šla s chutí a budeme se těšit na úrodu.

Práce na našem školním pozemku 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací