Práce dětí Školního klubu Slovan Kroměříž na školní zahradě

31. 5. 2019
Základní škola Slovan Kroměříž

Letošní jaro nám při práci na školní zahradě nepřálo. Vždy, když jsme si naplánovali zahradničení, začalo pršet. Předpěstované rostlinky v květináčích za oknem si slunečního svitu také příliš neužily. Proto jsme byli všichni moc rádi, že se počasí nakonec alespoň na chvíli umoudřilo a dovolilo nám náš pěstitelský záměr uskutečnit. Zasadili jsme bylinky – pažitku, bazalku, rozmarýn a také hrášek. Doufáme, že už bude hezky, abychom mohli plít, okopávat a o naše výpěstky se náležitě starat.

Práce dětí Školního klubu Slovan Kroměříž na školní zahradě 1Práce dětí Školního klubu Slovan Kroměříž na školní zahradě 1