Pozvánka na piknik na školní zahradě

30. 5. 2017
Základní škola Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice

Pomalu se blíží léto a s ním i slunce a pohoda.

Rádi bychom vás pozvali na PIKNIK NA NAŠÍ ŠKOLNÍ ZAHRADĚ spojený SE SÁZENÍM BYLINEK.

Rozšiřujeme naši bylinkovou zahrádku o dva nové záhony. Máte doma či na chalupě bylinky, které potřebují rozsadit? Přineste je k nám!!!

Pozvěte své rodiče i prarodiče na naši školní zahradu a společně je zasadíme. Svou bylinku si můžete označit cedulkou a starat se o ni v dalších letech. 

Odměnou vám bude piknik se svěžími letními limonádami s mátou a meduňkou, ovesnými sušenkami a ovocným sorbetem. Můžete si projít školní arboretum, pozorovat ukázku rozkvetlé louky či nej tak posedět v trávě. 

A kdy se to celé uskuteční? V úterý 6.června od 14 do 17 hodin.

TĚŠÍME SE NA VÁS.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací