Pozvánka na piknik na školní zahradě

30. 5. 2017
Základní škola Ing. M. Plesingera-Božinova Neratovice

Pomalu se blíží léto a s ním i slunce a pohoda.

Rádi bychom vás pozvali na PIKNIK NA NAŠÍ ŠKOLNÍ ZAHRADĚ spojený SE SÁZENÍM BYLINEK.

Rozšiřujeme naši bylinkovou zahrádku o dva nové záhony. Máte doma či na chalupě bylinky, které potřebují rozsadit? Přineste je k nám!!!

Pozvěte své rodiče i prarodiče na naši školní zahradu a společně je zasadíme. Svou bylinku si můžete označit cedulkou a starat se o ni v dalších letech.

Odměnou vám bude piknik se svěžími letními limonádami s mátou a meduňkou, ovesnými sušenkami a ovocným sorbetem. Můžete si projít školní arboretum, pozorovat ukázku rozkvetlé louky či nej tak posedět v trávě.

A kdy se to celé uskuteční? V úterý 6.června od 14 do 17 hodin.

TĚŠÍME SE NA VÁS.