Pozvánka na farmářské trhy a otevřenou zahradu

29. 9. 2019
Školička Kamarád Nové Veselí

Zveme širokou veřejnost na 2.farmářské trhy a otevřenou zahradu u příležitosti svatováclavské pouti v Novém Veselí. Otevřená zahrada bude přístupna od 9.00, trhy začnou od 13.00. Rozloučíme se v 17.00. Přijďte, jste vítáni☺

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací