Poznávání a ochutnávka ovoce a zeleniny v naší MŠ.

9. 10. 2017
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Hvězdičky a sluníčka  jsou  děti z naší mateřské školy, které dnes poznávali ovoce a zeleninu. Paní učitelky připravily ovoce a zeleninu na tácky, kdy část pokrájely a připravily k ochutnávce. Následovalo povídání o použití  a poznávání plodů v celém tvaru.

Nakonec přišla na řadu ochutnávka se zavřenýma očima. Děti si nejdříve přivoněly a potom ochutnaly kousek, který přiřadily k danému ovoci nebo zelenině. Poznávání se jim dařilo a zároveň zjišťovali, že ovoce a zeleninu znají například v podobě svačinek nebo že je dostávají k obědu.

Poznávání a ochutnávka ovoce a zeleniny v naší MŠ. 1Poznávání a ochutnávka ovoce a zeleniny v naší MŠ. 1Poznávání a ochutnávka ovoce a zeleniny v naší MŠ. 1Poznávání a ochutnávka ovoce a zeleniny v naší MŠ. 1Poznávání a ochutnávka ovoce a zeleniny v naší MŠ. 1Poznávání a ochutnávka ovoce a zeleniny v naší MŠ. 1Poznávání a ochutnávka ovoce a zeleniny v naší MŠ. 1Poznávání a ochutnávka ovoce a zeleniny v naší MŠ. 1Poznávání a ochutnávka ovoce a zeleniny v naší MŠ. 1Poznávání a ochutnávka ovoce a zeleniny v naší MŠ. 1Poznávání a ochutnávka ovoce a zeleniny v naší MŠ. 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací