Pohled na stravu očima školních dětí.

29. 11. 2018
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

V rámci výuky si žáci školy vyrobily plakáty na téma zdravé a nezdravé potraviny. Učily se zásady zdravého stravování a také si uvedly příklady nevhodných a škodlivých potravin pro lidské tělo.

Pohled na stravu očima školních dětí. 1Pohled na stravu očima školních dětí. 1Pohled na stravu očima školních dětí. 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací