Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky již podruhé

13. 11. 2017
Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim
Původní plán, uspořádat akci na školní zahradě, překazilo deštivé počasí. Akce se tedy konala ve třídách mateřské školy. 
Návštěvníci slavnosti si mohli vyrobit košík z papírových ruliček, podzimní přání, osahat a podle hmatu poznávaly děti přírodniny, vyráběly zvířátka z kaštanů a dalších podzimních přírodnin. Spolu s paní učitelkou si upekly skvělé skořicové hady a manželé Kšikalovi usmažili všem návštěvníkům bramboráky s česnekem. Naše skvělá paní kuchařka Lucka připravila zdravé a přitom velmi chutné pomazánky na ochutnávku. 
Ochutnávali jsme také skvělý chléb z Naší dobré pekárny, mléčné výrobky z mlékárny Rosice. Obdivovali jsme šperky paní Moniky Jaré a děti si mohly zazpívat spolu s Duem Dubnička a Lahoda, prostě byla u nás pohoda a dokonce vznikla speciální písnička, kterou složily děti se svými rodiči na památku podzimních slavností 2017 :-)
Dagmar Krčilová, ředitelka
Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky již podruhé 1Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky již podruhé 1Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky již podruhé 1Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky již podruhé 1Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky již podruhé 1Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky již podruhé 1Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky již podruhé 1Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky již podruhé 1Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky již podruhé 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací