Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky

11. 10. 2016
Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim

Bude Vás čekat zábava a hry pro děti, trocha soutěžení a rukodělných aktivit (pokud bude foukat vítr, vezměte s sebou létajícího draka :-)). Občerstvení bude zajištěno ze zdravých, tradičních potravin od regionálních výrobců, přátel školky a rodičů. Budete se moci dozvědět všechno o našem zapojení do programu Skutečně zdravá škola a také, jak se nám daří jej naplňovat! Poznáte i jednoho Skutečně zdravého dodavatele, Naši dobrou pekárnu. Domů si tak budete moci odnést jejich skvělý kváskový chléb, ale i mléčné výrobky, marmelády, zeleninu a cukrovinky od dalších prodejců - vše vyrobeno a vypěstováno v okruhu do 20ti km od naší školky!!
Přijďte s námi "pobejt" :-)