Podzimní slavnosti v MŠ Řestoky

11. 10. 2016
Mateřská škola Řestoky,okres Chrudim

Bude Vás čekat zábava a hry pro děti, trocha soutěžení a rukodělných aktivit (pokud bude foukat vítr, vezměte s sebou létajícího draka :-)). Občerstvení bude zajištěno ze zdravých, tradičních potravin od regionálních výrobců, přátel školky a rodičů. Budete se moci dozvědět všechno o našem zapojení do programu Skutečně zdravá škola a také, jak se nám daří jej naplňovat! Poznáte i jednoho Skutečně zdravého dodavatele, Naši dobrou pekárnu. Domů si tak budete moci odnést jejich skvělý kváskový chléb, ale i mléčné výrobky, marmelády, zeleninu a cukrovinky od dalších prodejců - vše vyrobeno a vypěstováno v okruhu do 20ti km od naší školky!!
Přijďte s námi "pobejt" :-)

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací