Podzimní projekt Ovoce a zelenina v MŠ

14. 11. 2018
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

V rámci podzimního projektu Ovoce a zelenina si děti z MŠ sami vyráběli křížaly z různých druhů jablek posbíraných na školní zahradě. Paní kuchařky je ochotně usušily a děti ochutnávaly další den při dopolední svačině.

Podzimní projekt Ovoce a zelenina v MŠ 1Podzimní projekt Ovoce a zelenina v MŠ 1Podzimní projekt Ovoce a zelenina v MŠ 1Podzimní projekt Ovoce a zelenina v MŠ 1Podzimní projekt Ovoce a zelenina v MŠ 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací