Podzim plný vitamínů

8. 11. 2019
Mateřská škola Dobroměřice

Podzimní měsíce jsme se zaměřili na prevenci zdraví  a posílení imunity před zimou. Děti poznávaly různé druhy ovoce a zeleniny, které samostatně krájely a připravovaly si zdravé svačinky. Tomuto tématu jsme se věnovali i v centrech aktivit, kde děti pracovaly nejen se samotnými plody, ale využívaly výtvarných technik, interaktivní tabuly a dostupné didaktické pomůcky.

Podzim plný vitamínů 1Podzim plný vitamínů 1Podzim plný vitamínů 1Podzim plný vitamínů 1Podzim plný vitamínů 1Podzim plný vitamínů 1Podzim plný vitamínů 1Podzim plný vitamínů 1Podzim plný vitamínů 1Podzim plný vitamínů 1Podzim plný vitamínů 1Podzim plný vitamínů 1Podzim plný vitamínů 1Podzim plný vitamínů 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací