Podzim na talíři

24. 9. 2017
Mateřská škola Klubíčko Pardubice

Pestré, dobré a zdravé podzimní plody nás inspirovaly k nové akci na školní zahradě. Pojďme si s dětmi hrát s hlávkami zelí, velikou cuketou a bramborami, pojďme něco dobrého upéct z jablek a hrušek, ochutnejme dobroty z řepy a dýně, zakousněme se do teplé topinky s česnekem.  Abychom nezůstali sami, pozvali jsme regionální malé výrobce a prodejce medu, zmrzliny, pečiva a mléčných výrobků, aby se k nám na oslavě barevného podzimu přidali. Odpoledne od půl třetí  mohou rodiče s dětmi na naší zahradě prožít veselé a chutné odpoledne. Oslavíme tak poslední pěkné dny babího léta a budeme se pomalu chystat na podzim a dlouhou zimu.

Všechny dobroty na zahradě budou na prodej, návštěvníci budou potřebovat peníze v hotovosti.

Iva Škaloudová, ředitelka

Podzim na talíři 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací