Podzim na talíři

24. 9. 2017
Mateřská škola Klubíčko Pardubice

Pestré, dobré a zdravé podzimní plody nás inspirovaly k nové akci na školní zahradě. Pojďme si s dětmi hrát s hlávkami zelí, velikou cuketou a bramborami, pojďme něco dobrého upéct z jablek a hrušek, ochutnejme dobroty z řepy a dýně, zakousněme se do teplé topinky s česnekem.  Abychom nezůstali sami, pozvali jsme regionální malé výrobce a prodejce medu, zmrzliny, pečiva a mléčných výrobků, aby se k nám na oslavě barevného podzimu přidali. Odpoledne od půl třetí  mohou rodiče s dětmi na naší zahradě prožít veselé a chutné odpoledne. Oslavíme tak poslední pěkné dny babího léta a budeme se pomalu chystat na podzim a dlouhou zimu.

Všechny dobroty na zahradě budou na prodej, návštěvníci budou potřebovat peníze v hotovosti.

Iva Škaloudová, ředitelka

Podzim na talíři 1