Pilní jako včelky

22. 5. 2019
Mateřská škola Duběnka

V EVVO mravenec si děti vyzkoušely progam Včelka uči nás i naše děti. Jeřabinky a Kaštánci poznávali luční rostliny, kreslili přirodninami, seznámili se včelami a výrobou medu. Děti si vyzkoušely včelařskou výstroj a zjistily proč je včela tolik důležitá a nepostradatelná. Ale nejen to! Také se naučily rozlišovat jedlé a jedovaté houby.

Pilní jako včelky 1Pilní jako včelky 1Pilní jako včelky 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací