Pěstujeme bylinky a vyrábíme si zdravé nápoje

9. 4. 2019
Mateřská škola Ostrava- Hrabůvka,Adamusova 7,příspěvková organizace

Pěstujeme si bylinky, které si potom dáváme na svačinku a také si vytváříme chutnou a barevnou vodičku s bylinkami a ovocem. 

Pěstujeme bylinky a vyrábíme si zdravé nápoje 1Pěstujeme bylinky a vyrábíme si zdravé nápoje 1Pěstujeme bylinky a vyrábíme si zdravé nápoje 1Pěstujeme bylinky a vyrábíme si zdravé nápoje 1Pěstujeme bylinky a vyrábíme si zdravé nápoje 1Pěstujeme bylinky a vyrábíme si zdravé nápoje 1Pěstujeme bylinky a vyrábíme si zdravé nápoje 1Pěstujeme bylinky a vyrábíme si zdravé nápoje 1Pěstujeme bylinky a vyrábíme si zdravé nápoje 1Pěstujeme bylinky a vyrábíme si zdravé nápoje 1Pěstujeme bylinky a vyrábíme si zdravé nápoje 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací