Pěstování semínek v biomiskách

27. 1. 2019
Mateřská škola Malínek, Liberec, Kaplického 386, přísp. org

V mateřské škole Malínek Liberec pěstujeme semínka v biomiskách, kde nám rychle vyklíčí. Denně můžeme sklízet různé druhy klíčků a výhonků, které přidáváme do polévek, salátů, jako ozdobu svačinky či oběda.

Pěstování semínek v biomiskách 1Pěstování semínek v biomiskách 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací