Pečení ovesných sušenek

13. 5. 2019
ZŠ a MŠ Malšice

Při pracovních činnostech jsme  využili našich kuchyněk a pekli veganské sušenky podle známé blogerky Elly Woodward z Anglie. Její příběh děti opravdu zaujal a velice ocenily, že sušenky jsou připravovány pouze z přírodních surovin a nejsou zbytečně doslazované cukrem. Pečení je velice bavilo a navíc si skvěle pochutnaly.

Pečení ovesných sušenek  1Pečení ovesných sušenek  1Pečení ovesných sušenek  1Pečení ovesných sušenek  1Pečení ovesných sušenek  1Pečení ovesných sušenek  1Pečení ovesných sušenek  1Pečení ovesných sušenek  1Pečení ovesných sušenek  1Pečení ovesných sušenek  1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací