Pečeme zdravé sušenky na vánoční jarmark

22. 11. 2018
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

Ve čtvrtek v hodině pracovních činností pekly děti sušenky v rámci příprav na sobotní vánoční jarmark. I my chceme připravit občerstvení pro všechny příchozí a protože jsme skutečně zdravá škola, tak jsme připravovali i skutečně zdravé sušenky z ovesných vloček, jablek a mrkve, slazené medem a banánem.

Ruce dětiček nosily, čistily, krájely, strouhaly, míchaly, hnětly, držely a vykrajovaly.

Nakonec sušenky i ochutnaly a byly výborné.

Těšíme se, jak je nabídneme na vánočním jarmarku a pochlubíme se tím, jak dobré občerstvení umíme připravit. 

Pečeme zdravé sušenky na vánoční jarmark 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací