Pečeme zdravé sušenky na vánoční jarmark

22. 11. 2018
Základní škola a mateřská škola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

V sobotu 1.12. se u nás v obci bude konat vánoční jarmark. A my bychom chtěli dát všem příchozím ochutnat zdravé sušenky z naší skutečně zdravé školy.

Ve čtvrtek v hodině pracovních činností pekly děti sušenky v rámci příprav na sobotní vánoční jarmark. I my chceme připravit občerstvení pro všechny příchozí a protože jsme skutečně zdravá škola, tak jsme připravovali i skutečně zdravé sušenky z ovesných vloček, jablek a mrkve, slazené medem a banánem.

Ruce dětiček nosily, čistily, krájely, strouhaly, míchaly, hnětly, držely a vykrajovaly.

Nakonec sušenky i ochutnaly a byly výborné.

Těšíme se, jak je nabídneme na vánočním jarmarku a pochlubíme se tím, jak dobré občerstvení umíme připravit.