Pečeme velikonoční mazance.

11. 4. 2017
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Velikonoce se kvapem blíží, a proto se kroužek vaření rozhodl vyzkoušet pečení velikonočních mazanců. Děti společně s paní kuchařkou uhnětly těsto, které rozdělily na díly, z nichž vyválely s nemalým úsilím mazance. Před pečením je ještě potřely vajíčkem a posypaly mandlemi. Poté nastal čas pečení.  Upečené mazance se povedli a děti si je odnesly domů.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací