Pečeme skořicovoořechové rohlíky a šneky.

28. 11. 2017
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Při včerejším kroužku vaření si děti vyzkoušely umíchat kynuté těsto, ze kterého si připravily rohlíky. Na náplň použily oříšky se skořicí a cukrem. Nejdříve si napsaly postup a pověděly si o surovinách, které potřebují k výrobě těsta. Poté z těsta vyválely trojúhelníky, na které nasypaly náplň. Po zabalení si někteří z rohlíků nakrájely šneky, které poté daly společně upéct. Dětem se pečivo povedlo a také chutnalo.

Pečeme skořicovoořechové rohlíky a šneky. 1Pečeme skořicovoořechové rohlíky a šneky. 1Pečeme skořicovoořechové rohlíky a šneky. 1Pečeme skořicovoořechové rohlíky a šneky. 1Pečeme skořicovoořechové rohlíky a šneky. 1Pečeme skořicovoořechové rohlíky a šneky. 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací