Pečeme s láskou

4. 6. 2019
Mateřská škola Vídeň, příspěvková organizace

Popálky o.p.s. je nestátní nezisková organizace, která pomáhá lidem po popáleninovém úrazu a možnost pomoci jsme dostali i my. Neváhali jsme ani chvilku a stačilo tak málo – upéct perníčky. Pod vedením naší výborné kuchařky Marušky se pustily do pečení místní maminky a babičky. Perníčky se povedly na výbornou, putovaly až do Prahy, kde se vytěžily za 10 000 ,-. Peníze se využily na nákup potřebných věcí pro lidi po úrazu.

Z Popálek nás navštívila paní Lacinová, která hravou formou dětem přiblížila problematiku popálenin, jejich prevenci a první pomoc. Děti si mohly vyzkoušet, jaké to je, když si někdo popálí ruce a musí nosit speciální návleky, zjistily, že není vůbec jednoduché vzít něco do ruky a už vůbec ne si hrát. Paní Lacinové děkujeme za čas, který s námi strávila a budeme se těšit na další návštěvu.

Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1Pečeme s láskou 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací