Pečeme buchtičku z naší podzimní úrody cuket

18. 9. 2019
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

Přišli jsme po prázdninách zpět do školky a nestačili se divit. Sazenice cukety, která byla v létě v péči paní školnice, se rozrostla do obřích rozměrů a nyní sklízíme její plody s dětmi. Pustili jsme se do pečení. Děti se učily loupat škrabkou, strouhat na struhadle, rozklepávat vajíčko, mísit a míchat. Těsto jsme společně nalili na plech a dali do trouby upéct. Cuketová buchtička byla vynikající a už se moc těšíme na další kuchařské pokusy. Nyní se už o cuketu postaráme společně.

Pečeme buchtičku z naší podzimní úrody cuket 1Pečeme buchtičku z naší podzimní úrody cuket 1Pečeme buchtičku z naší podzimní úrody cuket 1Pečeme buchtičku z naší podzimní úrody cuket 1Pečeme buchtičku z naší podzimní úrody cuket 1Pečeme buchtičku z naší podzimní úrody cuket 1Pečeme buchtičku z naší podzimní úrody cuket 1Pečeme buchtičku z naší podzimní úrody cuket 1Pečeme buchtičku z naší podzimní úrody cuket 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací