Péče o vyvýšené záhony- třída Květinka - MŠ Klegova

21. 10. 2020
Mateřská škola Ostrava- Hrabůvka,Adamusova 7,příspěvková organizace

Společně jsme sklidili bylinky a upravili vyvýšený záhon před zimou. Druhý záhon jsme společně osázeli cibulovinami.

Péče o vyvýšené záhony- třída Květinka - MŠ Klegova 1Péče o vyvýšené záhony- třída Květinka - MŠ Klegova 1Péče o vyvýšené záhony- třída Květinka - MŠ Klegova 1Péče o vyvýšené záhony- třída Květinka - MŠ Klegova 1Péče o vyvýšené záhony- třída Květinka - MŠ Klegova 1Péče o vyvýšené záhony- třída Květinka - MŠ Klegova 1Péče o vyvýšené záhony- třída Květinka - MŠ Klegova 1Péče o vyvýšené záhony- třída Květinka - MŠ Klegova 1Péče o vyvýšené záhony- třída Květinka - MŠ Klegova 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací