Paní Zima čaruje

30. 1. 2019
Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace, odloučené pracoviště U Skřítků, Seifertova 6

V lednu, když nás navštívila pořádná paní Zima, jsme se s dětmi rozhodli vyzkoušet různé pokusy se sněhem a ledem.  Děti poznávaly různá skupenství vody. Zjistily, že když jim spadne vločka na ruku, rozpustí se. Vyzkoumaly také, že pokud necháme vodu venku, zmrzne. Děti si proto vybraly různé barvy, které nasypaly do tvarů rybiček a zalily vodou. Do druhého dne nám vznikly krásné, barevné ozdoby na stromeček.

Paní Zima čaruje 1Paní Zima čaruje 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací