Paní Zima čaruje

30. 1. 2019
Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace, odloučené pracoviště U Skřítků, Seifertova 6

V lednu, když nás navštívila pořádná paní Zima, jsme se s dětmi rozhodli vyzkoušet různé pokusy se sněhem a ledem.  Děti poznávaly různá skupenství vody. Zjistily, že když jim spadne vločka na ruku, rozpustí se. Vyzkoumaly také, že pokud necháme vodu venku, zmrzne. Děti si proto vybraly různé barvy, které nasypaly do tvarů rybiček a zalily vodou. Do druhého dne nám vznikly krásné, barevné ozdoby na stromeček.

Paní Zima čaruje 1Paní Zima čaruje 1