Ovocné špízy

26. 10. 2020
Mateřská škola Česká Kopřivnice

Tento týden jsme se s dětmi věnovali ovoci. Řekli jsme si, proč je pro naše tělo dobré do svého jídelníčku ovoce zařadit, a co všechno, jaké vitamíny, obsahují.

Děti si pak vyrobily vlastní ovocné špízy složené z jablek a banánů. Ovoce si děti samy nakrájely, rozdělily do misek a napichovaly na špejle, každý dle libosti. Zúčastnili se všichni a sladkou dobrůtku si všichni vychutnali!

Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1