Ovocné špízy

26. 10. 2020
Mateřská škola Česká Kopřivnice

Tento týden jsme se s dětmi věnovali ovoci. Řekli jsme si, proč je pro naše tělo dobré do svého jídelníčku ovoce zařadit, a co všechno, jaké vitamíny, obsahují.

Děti si pak vyrobily vlastní ovocné špízy složené z jablek a banánů. Ovoce si děti samy nakrájely, rozdělily do misek a napichovaly na špejle, každý dle libosti. Zúčastnili se všichni a sladkou dobrůtku si všichni vychutnali!

Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1Ovocné špízy 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací