Ovoce chutná všem

7. 2. 2018
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

Předposlední lednový týden jsme si v naší třídě maláčků v rámci tématu "Ten dělá to a ten zas tohle" zahráli na kuchaře. Vlastnoručně jsme vyráběli ovocný salát. I ty nejmenší děti krásně zvládaly krájení ovoce kulatými noži i míchání vařečkou. Tvářily se u toho strašně důležitě. Při závěrečné hostině si všechny moc pochutnaly a už se těší na další kulinářské chvilky.

Ovoce chutná všem 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací