Oslavy bez sladkostí

14. 5. 2017
Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.

Vyměnili jsme bonbóny, oplatky atd. za zdravé sladkosti ve formě ovocných špízů, ovocných a zeleninových obložených talířů, kde se maminky kreativně zúčastňují. Za podpory rodičů jsme zakoupili profesionální odšťavovač, který využíváme také k účelům oslav. Děti objevují nové chutě, např. sušený physalis není pamlskem standardním, ale dětem moc chutnal.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací