Oslava dobrého jídla

23. 6. 2020
ZŠ a MŠ Hrubá Skála

Sešli jsme se u stolu plného sezónních dobrot a bylinek z našich zahrádek a zahráli si s kartami Oslava dobrého jídla.

Zpříjemnili jsme si poslední dny školy. Děti přinesly ovoce a zeleninu ze zahrádky. Natrhali jsme také na svých zahrádkách bylinky a koření. Některé děti připravily zdravé mlsání. U společného hodování, vyprávění, poznávání vůní a chutí jsme využívali karty ze sady Oslava dobrého jídla. Na kartách jsme nacházeli zajímavá témata k diskusi a k zamyšlení. Akce se velmi vydařila a už se těšíme na další.

Oslava dobrého jídla 1Oslava dobrého jídla 1Oslava dobrého jídla 1Oslava dobrého jídla 1