Oslava dobrého jídla

23. 6. 2020
ZŠ a MŠ Hrubá Skála

Sešli jsme se u stolu plného sezónních dobrot a bylinek z našich zahrádek a zahráli si s kartami Oslava dobrého jídla.

Zpříjemnili jsme si poslední dny školy. Děti přinesly ovoce a zeleninu ze zahrádky. Natrhali jsme také na svých zahrádkách bylinky a koření. Některé děti připravily zdravé mlsání. U společného hodování, vyprávění, poznávání vůní a chutí jsme využívali karty ze sady Oslava dobrého jídla. Na kartách jsme nacházeli zajímavá témata k diskusi a k zamyšlení. Akce se velmi vydařila a už se těšíme na další.

Oslava dobrého jídla 1Oslava dobrého jídla 1Oslava dobrého jídla 1Oslava dobrého jídla 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací