Oslava Dne Země s rodiči a prarodiči na školní zahradě

5. 5. 2017
Základní škola Duhovka

Jsme příznivci zdravého stravování a k tomu patří i školní pěstitelská zahrada. Zatím nemáme zahradu plnou záhonků se zeleninou, ale věříme, že krůček po krůčku se nám to brzy podaří např. i  díky akci, kterou jsme organizovali při příležitosti oslav Dne Země.

Dne 21. 4. naše škola pořádala akci „Den Země s rodiči a prarodiči na zahradě”. Připravili jsme aktivity jako správně kompostuj, zasaď si své oblíbené bylinky, uklízíme školní zahradu s citem a ohleduplností.

Společně se skutečně zdravou školou, která nám dala impulz k této akci, věříme, že pro všechny generace práce na zahradě může být skvělá zábava a příležitost ke společnému učení se mnoha různých činností.

Po náročné, ale zábavné práci nechyběla odměna v podobě zdravé svačinky a teplého čaje! Akce byla výtečná nejen sluníčkem, které podpořilo dobrou náladu, ale zejména nadšenci, kteří se do akce zapojili! Díky vám!