Oslava Dne Země s rodiči a prarodiči na školní zahradě

5. 5. 2017
Základní škola Duhovka

Jsme příznivci zdravého stravování a k tomu patří i školní pěstitelská zahrada. Zatím nemáme zahradu plnou záhonků se zeleninou, ale věříme, že krůček po krůčku se nám to brzy podaří např. i  díky akci, kterou jsme organizovali při příležitosti oslav Dne Země.

Dne 21. 4. naše škola pořádala akci „Den Země s rodiči a prarodiči na zahradě”. Připravili jsme aktivity jako správně kompostuj, zasaď si své oblíbené bylinky, uklízíme školní zahradu s citem a ohleduplností.

Společně se skutečně zdravou školou, která nám dala impulz k této akci, věříme, že pro všechny generace práce na zahradě může být skvělá zábava a příležitost ke společnému učení se mnoha různých činností.

Po náročné, ale zábavné práci nechyběla odměna v podobě zdravé svačinky a teplého čaje! Akce byla výtečná nejen sluníčkem, které podpořilo dobrou náladu, ale zejména nadšenci, kteří se do akce zapojili! Díky vám!

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací