Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ

11. 6. 2019
Mateřská škola Turnov, Alešova 1140, příspěvková organizace, 511 01 Turnov

V květnu u nás ve školce proběhlo odpoledne Skutečně zdravé školy. Na tuto akci byli pozvaní rodiče, rodinný příslušníci i široká veřejnost, prostřednictvím vytvořeného plakátu na úřední desce a nástěnce v budově MŠ. Celé odpoledne probíhalo ve velmi milé, rodinné atmosféře. Paní kuchařka napekla mrkvové koláče, namazala chlebové jednohubky chutnými pomazánkami a vytvořila tak občerstvení pro návštěvníky. V úvodu proběhla prezentace celého programu a hlavně všech změn, které se od zavedení SZŠ, v naší školce udály. Dále probíhala diskuze ze strany návštěvníků, plánování dalších činností v rámci programu a nabídka spolupráce na vytvoření školní zelinářské zahrádky na školní zahradě. Pro dotvoření celé atmosféry napomohlo krátké vystoupení dětí, které se všem zúčastněným velmi líbilo. Děti měly připravené drobné dárečky a zároveň pogratulovaly maminkám k jejich svátku. Ochutnávka občerstvení byla již „třešničkou na dortu“ celého odpoledne a návštěvníci si odnášeli recepty, které jim byly k dispozici. Celou akci hodnotíme jako velmi milou a příjemnou, jak pro nás, tak pro všechny zúčastněné. Do budoucna plánujeme v naší školce podobné akce pořádat častěji.

Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1Odpoledne Skutečně zdravé školy v MŠ 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací