Odpoledne pro maminky spojené s ochutnávkou pomazánek

9. 5. 2019
Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace, odloučené pracoviště U Skřítků, Seifertova 6

Při příležitosti Dne matek naše školka uspořádala odpoledne pro rodiče spojené s ochutnávkou pomazánek.

Děti si ve svých třídách připravily pro rodiče program plný básniček, písniček, ale také výtvarného tvoření.

Během celého odpoledne měli rodiče i děti k dispozici občerstvení ve formě jednohubek se čtyřmi druhy pomazánek – čočkovou, z červené řepy, drožďovou a avokádovou, které připravily naše skvělé paní kuchařky. Každý z rodičů měl poté možnost odnést si recepty, aby doma pomazánky mohl vyzkoušet.

V závěru odpoledne děti předaly maminkám přáníčka k jejich svátku, které dopředu vyrobily. Všem maminkám děti vykouzlily úsměv na rtech.

Velmi děkujeme všem, kteří se zúčastnili. Těšíme se na další setkání.