Odpoledne pro maminky spojené s ochutnávkou pomazánek

9. 5. 2019
Mateřská škola Mozaika Jihlava, Březinova 114, příspěvková organizace, odloučené pracoviště U Skřítků, Seifertova 6

Při příležitosti Dne matek naše školka uspořádala odpoledne pro rodiče spojené s ochutnávkou pomazánek.

Děti si ve svých třídách připravily pro rodiče program plný básniček, písniček, ale také výtvarného tvoření.

Během celého odpoledne měli rodiče i děti k dispozici občerstvení ve formě jednohubek se čtyřmi druhy pomazánek – čočkovou, z červené řepy, drožďovou a avokádovou, které připravily naše skvělé paní kuchařky. Každý z rodičů měl poté možnost odnést si recepty, aby doma pomazánky mohl vyzkoušet.

V závěru odpoledne děti předaly maminkám přáníčka k jejich svátku, které dopředu vyrobily. Všem maminkám děti vykouzlily úsměv na rtech.

                              Velmi děkujeme všem, kteří se zúčastnili. Těšíme se na další setkání.                            

Odpoledne pro maminky spojené s ochutnávkou pomazánek 1Odpoledne pro maminky spojené s ochutnávkou pomazánek 1Odpoledne pro maminky spojené s ochutnávkou pomazánek 1Odpoledne pro maminky spojené s ochutnávkou pomazánek 1Odpoledne pro maminky spojené s ochutnávkou pomazánek 1Odpoledne pro maminky spojené s ochutnávkou pomazánek 1Odpoledne pro maminky spojené s ochutnávkou pomazánek 1Odpoledne pro maminky spojené s ochutnávkou pomazánek 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací