Od záhonu k talíři

16. 11. 2017
Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou

Na jaře si mohou naše babičky a dědečkové označit záhony, kde která semínka zasadili. To kdyby je náhodou zradila paměť. Snad svým vnoučatům dál budou pěstovat tu nejkvalitnější domácí zeleninu, která skončí na společném rodinném stole. Také jsme s žáky zrýmovali přáníčko, které děti vepsaly do vlastnoručně zhotovených přáníček:

Úroda je sklizena, 

zima se blíží,

přeje Vám celá družina,

ať Vás žádné smutky netíží.

Na vánoce si dejte pro zdraví rybí mlíčí

a na jaře, ať všechna Vaše semena zase vzklíčí.

Zapletalová 

Od záhonu k talíři 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací