Od jablíček k moštům i v MŠ Malínek

16. 10. 2016
Mateřská škola Malínek, Liberec, Kaplického 386, přísp. org

Od jablíček k moštům i u nás v MŠ Malínek

Přirozené poznávání a prožitkové učení jsou  nedílnou součástí našeho školního vzdělávacího programu. Freshe z červené řepy, jablíček a   mrkve   jsou  v našem jídelníčku samozřejmostí. Nejlepší však je, když si je děti v MŠ vyrábějí  na odšťavňovači samy. V měsíci říjnu jsme se v rámci programu „ Od jablíček k moštům „dozvěděli  v Eko centru Střevlík spoustu zajímavých věcí“ . Hlavně jsme si zkusili, jak se takový mošt vyrábí přímo na velkém  dřevěném lisu.  Vyráběli jsme křížaly  a porovnávali chuť nápoje z domácího odšťavňovače a dřevěného lisu. Hádejte, který zvítězil?

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací