Ochutnávkový koš

23. 5. 2018
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Ochutnávkový koš.

Naše škola již delší dobu odebírá mléko do škol od firmy Laktea. Nyní jsme přijali ochutnávkový koš,kde bylo mnoho lákavých dobrot : od sýrů, pomázánek,mléka až po vybrané mléčné lahůdky. Naše paní kuchařky jim udělaly přímo královský raut, kde mohly vše z koše ochutnat. S velkým zájmem a překvapením vše ochutnaly a s názorem: "to musím říct doma mámě , aby to koupila" odcházely z jídelny -  kde se raut nacházel, s dobře napapaným a hlavně zdravě napapaným bříškem. :-) . Ještě jednou Laktee moc děkujeme.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací