Ochutnávka pro rodiče

10. 6. 2016
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace

Jednalo se o tyto pokrmy:

1. Plněná paprika kuskusem, rajská omáčka

2. Bulvárové rizoto s kuskusem

3. Sójový tempeh s baby mrkvičkou a hráškem, jasmínová rýže

4. Čočkové karbanátky s jogurtovým dipem

Připravené jídlo bylo velmi chutné a všichni přítomni byli touto stravou nadšeni. Jde tedy jistě o cestu správným směrem.

Díky školení kuchařek organizovaném odborníky ze Skutečně zdravé školy, které proběhlo na naší škole 2. 3. 2016, bylo do jídelníčku zařazeno spoustu nových bezmasých slaných pokrmů, které se setkávají u strávníků s pozitivním ohlasem.

Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací