Ochutnávka ovocného koše od Laktei

7. 5. 2019
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Skvělý ochutnávkový koš od Laktei s ovocem potěšil snad všechny děti.  Pestrost  ovoce byla velmi zajímavá a káždý z našich dětí si přišel na své :-).

Ochutnávka ovocného koše od Laktei  1Ochutnávka ovocného koše od Laktei  1Ochutnávka ovocného koše od Laktei  1Ochutnávka ovocného koše od Laktei  1Ochutnávka ovocného koše od Laktei  1Ochutnávka ovocného koše od Laktei  1Ochutnávka ovocného koše od Laktei  1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací