Ochutnávka - Mlékárna u Sedláčků

26. 11. 2019
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Rádi žijeme zdravě a snažíme se do našeho stravování přidávat nové dodavatele.Na zkoušku jsme také vyměnili mléčné výrobky.Náš dodavatel bude p. Sedláčková,která společně se svým mužem vede úžasnou biofarmu. A tak díky tomu máme možnost ochutnat -domácí tvaroh,kysanou smetanu, bílý jogurt a tvarohový krém.

Ochutnávka - Mlékárna u Sedláčků 1Ochutnávka - Mlékárna u Sedláčků 1Ochutnávka - Mlékárna u Sedláčků 1Ochutnávka - Mlékárna u Sedláčků 1Ochutnávka - Mlékárna u Sedláčků 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací