Ochutnávka mléčných výrobků.

25. 6. 2018
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Dnes měli naši žáci možnost ochutnat a seznámit se s různými mléčnými výrobky v rámci projektu MLÉKO DO ŠKOL.

Ochutnávka mléčných výrobků. 1Ochutnávka mléčných výrobků. 1Ochutnávka mléčných výrobků. 1Ochutnávka mléčných výrobků. 1Ochutnávka mléčných výrobků. 1Ochutnávka mléčných výrobků. 1Ochutnávka mléčných výrobků. 1Ochutnávka mléčných výrobků. 1Ochutnávka mléčných výrobků. 1Ochutnávka mléčných výrobků. 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací