Ochutnávka mléčného balíčku od Laktei 2019

9. 4. 2019
Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

Balíček od Laktei  byl jako vždy pestrý. Děti mohly ochutnat od mléka bez příchutě, až k ochuceným mlékům, od sýrů tavených, tvrdých , uzených.......

Všchny děti  se dobře a hlavně zdravě nadlábly a někteří ochutnaly co ještě nikdy neměly. :-)

Ochutnávka mléčného balíčku od Laktei 2019 1Ochutnávka mléčného balíčku od Laktei 2019 1Ochutnávka mléčného balíčku od Laktei 2019 1Ochutnávka mléčného balíčku od Laktei 2019 1Ochutnávka mléčného balíčku od Laktei 2019 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací