Ochutnávka exotického ovoce v ZŠ

8. 3. 2019
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Všichni žáci ZŠ se zapojili do ochutnávky exotického ovoce, které odebírají z programu ovoce a zelenina do škol. Děti dostaly letáčky s obrázky a společně s paní učitelkami začala ochutnávka. Mohly ochutnat karambolu, granátové jablko, mochyni, kaki, nashi, a neznámé ovoce cherimoya.

Ochutnávka exotického ovoce v ZŠ 1Ochutnávka exotického ovoce v ZŠ 1Ochutnávka exotického ovoce v ZŠ 1Ochutnávka exotického ovoce v ZŠ 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací