Ochutnávka exotického ovoce v ZŠ

8. 3. 2019
Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Všichni žáci ZŠ se zapojili do ochutnávky exotického ovoce, které odebírají z programu ovoce a zelenina do škol. Děti dostaly letáčky s obrázky a společně s paní učitelkami začala ochutnávka. Mohly ochutnat karambolu, granátové jablko, mochyni, kaki, nashi, a neznámé ovoce cherimoya.

Ochutnávka exotického ovoce v ZŠ 1Ochutnávka exotického ovoce v ZŠ 1Ochutnávka exotického ovoce v ZŠ 1Ochutnávka exotického ovoce v ZŠ 1