Ochutnáváme zeleninu poslepu

18. 9. 2019
Mateřská škola Ústí nad Orlicí, Sokolská 165

S konzumací zeleniny mají některé děti stále velký problém. Když ale s dětmi při výuce děláme "slepou" ochutnávku zeleniny, nikdo se nešklebí, všichni poslušně jedí a chtějí i přidat. Škoda jen, že když jim to pak připomeneme u stolečku, bývá to už jiné...

Ochutnáváme zeleninu poslepu 1Ochutnáváme zeleninu poslepu 1Ochutnáváme zeleninu poslepu 1Ochutnáváme zeleninu poslepu 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací